У Києві не проводитимуть спецперевірки ресторанів і новорічних локацій, - Рубан

Київ, Вівторок 22 грудня 2020 14:12
У Києві не проводитимуть спецперевірки ресторанів і новорічних локацій, - Рубан
Фото: Олег Рубан (РБК-Україна)

У Києві не будуть проводитися спеціальні перевірки щодо дотримання протиепідемічних заходів ресторанного бізнесу та новорічних локацій. Перевірки будуть проводитися в звичайному режимі.

Про це в коментарі РБК-Україна розповів глава Держспоживслужби Києва Олег Рубан.

Всього в столиці працюють 10 мобільних груп. До їх складу входять представники Національної поліції, Держспоживслужби і муніципальної охорони.

"Вони будуть за скаргами споживачів приїжджати. Вони виїжджають на скарги щодня. Це щоденна робота, і вона не припиняється і не гальмується. Але акцент сьогодні у зв'язку з новорічними святами дійсно на новорічні ярмаркові заходи, ТРЦ і ресторанний бізнес", - сказав Рубан.

Він додав, що в новорічну ніч мобільні бригади виїжджати за скаргами не будуть.

"Звернення будуть розглядатися в той же день протягом 24 годин. Це не Національна поліція, не загроза для життя, тому ми це будемо вирішувати в плановому порядку", - зазначив Рубан.

Раніше РБК-Україна писало, що новорічні локації в Києві можуть закрити. Причина - недотримання організаторами протиепідемічних правил.

Відзначимо, минулого тижня Рубан повідомляв, що зараз немає підстав для посилення карантину в Києві.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся