Київ завершив розробку вказівників транспортного орієнтування до основних об'єктів Євро-2012

Понеділок 08 серпня 2011 14:38

Київ завершив розробку вказівників транспортного орієнтування до основних об'єктів майбутнього Євро-2012. З ДАІ погоджено схему розміщення близько 40 вказівників, які передбачені Правилами дорожнього руху України. Про це повідомляє інформаційний центр "Україна 2012" з посиланням на Київську міську державну адміністрацію (КМДА).
Крім того, готується міська концепція орієнтування на базі тимчасових вказівників, розроблених Європейським футбольним Союзом. Виготовленням тимчасових знаків займається УЄФА, а їхнє встановлення та демонтаж забезпечує місто. Встановлення знаків маршрутного орієнтування буде виконано у квітні 2012 р.
Поряд з цим, на час проведення фінальної частини чемпіонату в центральній частині міста планується встановити 100 туристично-інформаційних стендів з інформацією щодо туристично-екскурсійних маршрутів, які проходять місцями розташування стендів, українською та англійською мовами.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся