ru ua

Київ потребує будівництва кількох тунелів, - Крамаренко

Будівництво підземних тунелів дозволить значно розвантажити міські дороги та у рази зменшить кількість заторів у Києві. Про це під час прямого ефіру у програмі "Столиця. Спец проект" на телеканалі "Київ" повідомив заступник голови КМДА Руслан Крамаренко, передає прес-служба КМДА.

За його словами, сьогодні Столичним шосе з вул. Заболотного рухається велика кількість вантажного транспорту, тому варто збудувати два тунелі під Дніпром. Один - на півдні від вулиці Заболотного до Лівого берегу, а другий - це продовження північної частини кільцевої дороги. Це дасть змогу повністю розвантажити Московський міст, Південний міст та Дарницький залізнично-автомобільний міст, які будуть працювати виключно для громадян міста, а весь транзитний транспорт буде їхати кільцевою дорогою.

Також великою проблемою є завантаження центральної вулиці Хрещатик, адже практично весь транспорт проїжджає через цю вулицю, щоб потрапити з одного кінця міста до іншого. Тому необхідно збудувати тунель, який розвантажить саме центральну вулицю - від станції метро "Лівобережна" до площі Перемоги.