ua en ru

Київ залучив майже 800 млн грн інвестицій на будівництво об'єктів нерухомості, - КМДА

Київ залучив майже 800 млн грн інвестицій на будівництво об'єктів нерухомості, - КМДА Джерело фото:osorealty.com

Влада Києва залучила майже 800 млн грн інвестицій на будівництво об'єктів житлової, комерційної та комунальної нерухомості. Такі дані оприлюднило Київське інвестиційне агентство, передає прес-служба КМДА.

Зокрема, переможцем двох інвестиційних проектів на будівництво об'єктів житлової нерухомості на загальну суму близько 750 млн грн стала компанія КП "Житлоінвестбуд-УКБ". Обидва проекти стосуються будівництва житлових будинків з виділенням частки квартир для постраждалих від діяльності групи компаній "Еліта-Центр": на земельних ділянках на вул. Здолбунівській у Дарницькому районі та вул. Милославській у Деснянському районі.

Також був оголошений переможець інвестиційного конкурсу на будівництво дитячого дошкільного закладу на вул. Старонаводницькій, 2-20 у Печерському районі - ним стало ТОВ "Гамаінвест". Загальна вартість проекту - майже 29 млн грн.

Крім того, конкурсна комісія визначила ТОВ "Столичний ЦУМ" переможцем конкурсу на реконструкцію підземного пішохідного переходу на перетині вул. Б. Хмельницького до вул. Хрещатик. В рамках проекту інвестор вкладе 16 млн грн на реконструкцію столичного переходу, а також додатково заплатить міський бюджет 618,8 тис. грн на створення соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури Києва.

Нагадаємо, на початку грудня мер Києва Віталій Кличко заявив, що столиця вже залучила пропозиції інвесторів на 1 млрд грн.