КМДА планує залучити кошти Кіотського протоколу для вирішення екологічних проблем Києва

Середа 26 жовтня 2011 15:40

Для вирішення екологічних проблем Києва планується залучити кошти Кіотського протоколу. Це стане можливим у разі, якщо депутати Київради підтримають проект рішення "Про реалізацію проектів цільових екологічних (зелених) інвестицій", підготовлений Київською міською державною адміністрацією, повідомляє прес-служба КМДА.
Реалізація проектів цільових зелених інвестицій дозволить скоротити антропогенні викиди в атмосферу, покращити функціонування систем централізованого тепло-, водопостачання та водовідведення.
КМДА зазначає, що залучення коштів зелених інвестицій посприяє не лише скороченню викидів парникових газів, а й підвищенню ефективності використання енергетичних ресурсів, зменшенню питомих енерговитрат у системі тепло- та водопостачання. Тому КМДА готова у стислі терміни підготувати названі проекти до схвалення Державним агентством екологічних інвестицій України, йдеться в повідомленні.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся