КМДА планує побудувати корпус для міської лікарні вартістю 700 млн грн на умовах державно-приватного партнерства

НовиниЕкономіка    28.03.2012 - 11:16

Інвестиційний проект реконструкції будівлі центру термічних уражень, реконструктивно-відновлювальної та пластичної хірургії Київської міської клінічної лікарні №2 буде запропоновано проінвестувати учасникам Київського інвестиційного форуму, який відбудеться 29 березня. Орієнтовна вартість будівництва комплексу може скласти близько 700 млн грн. Проект передбачено реалізувати на принципах приватно-державного партнерства, повідомляє прес-служба КМДА.

Так, потенційному інвестору запропонують побудувати медичний комплекс, до якого увійде новий центр термічних уражень на 105 ліжок, і провести реконструкцію існуючих корпусів (головного та гінекологічного) на 210 ліжок.

"Цей проект має велику соціальну значимість. Його реалізація надасть змогу забезпечувати висококваліфіковану медичну допомогу потерпілим від опікової та холодової травми, хімічних опіків, електротравм та мінімізувати незадовільні результати лікування. Допоможе знизити показники летальності та інвалідності, особливо для працездатного населення та дітей", - розповів начальник головного управління охорони здоров'я Віталій Мохорєв.

За його словами, опіковий центр міської клінічної лікарні №2 функціонує в будівлі з 1962 року, потужність складає 80 ліжок, що є недостатнім для забезпечення потреб міста.

Нагадаємо, Київський інвестиційний форум, організований КМДА, фондом "Ефективне управління" та світовим виданням Financial Times, відбудеться 29 березня 2012 року. Метою проведення форуму визначено презентацію інвестиційного потенціалу Києва та конкретних проектів. Так, на форумі буде представлено якірні проекти: будівництво міжнародного ділового району "Київ-Сіті", облаштування паркінгів, четвертої лінії метрополітену та створення бізнес-парку Bionic Hill.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Теги: КМДА
On Top