КМДА: Перша фаза проекту Bionic Hill буде реалізована за 3 роки

Першу фазу Bionic Hill реалізують уже через 3 роки. Про це в розповів голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов, передає прес-служба КМДА.

На площі 147 га буде зведено інноваційний комплекс для інтелектуальної праці і комфортного життя його мешканців. Там розмістяться бізнес-інкубатори, університет, готелі, спорткомплекс, торговельно-розважальний центр, житлові будинки, школа і дитячі садки, приміщення для українських і зарубіжних компаній, що працюють у сфері ІТ-технологій, венчурні фонди і відділення банків.

"Два тижні тому ми підписали Меморандуми про співпрацю з представниками тринадцяти венчурних фондів, які працюють у Кремнієвій долині в Каліфорнії. До речі, інвестори були приємно вражені високим рівнем підготовки київських ІТ-фахівців. Нині обіг ІТ-підприємств, які працюють у Києві, складає 1,5 млрд дол. США, а річне зростання становить 30%. Маємо великі перспективи", - сказав Попов.

За словами очільника КМДА, це буде великий проект муніципального, державного і приватного партнерства. Київ, зокрема, інвестуватиме в інфраструктуру. Передусім, ідеться про будівництво доріг. Згідно з технічно-економічним обґрунтуванням, лише з бюджету розвитку столиці надійде 80 млн дол.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що перший етап будівництва інноваційного парку Bionic Hill планується почати восени 2012 р.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся