ua ru

КМДА обіцяє, що кияни отримають платіжки за комунальні послуги найближчим часом

Жителі Києва отримають платіжки за комунальні послуги найближчим часом.

Жителі Києва отримають платіжки за комунальні послуги найближчим часом. Про це на прес-конференції повідомив директор департаменту житлово-комунальної інфраструктури Київської міської державної адміністрації (КМДА) Дмитро Новицький, передає кореспондент РБК-Україна.

За словами Новицького, липень - це останній місяць, коли кияни будуть платити за тепло за старою системою: рівними частинами протягом року.

Крім того, він зазначив, що у двох районах Києва - Оболонському та Деснянському - сталася помилка, і в рахунках за комунальні послуги люди отримали рахунок за споживання гарячої води, послуги якої їм не надавалися після 8 липня.

Крім того, перший заступник директора ГІОЦ Андрій Щербина додав, що нові рахунки вже виготовляються і найближчим часом будуть доставлені киянам.

Він повідомив, що мер Києва доручив контролювати нарахування за споживання послуг, щоб така ситуація більше не повторювалася.

"Ми отримали доручення мера реалізувати систему контролю нарахувань за комунальні послуги для уникнення аналогічних ситуацій", - сказав Щербина.