КМДА видала розпорядження про повне перекриття руху транспорту на Поштовій площі

Київська міська державна адміністрація дозволила КП "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва" у зв'язку з реконструкцією розв'язки на Поштовій площі закрити рух усіх видів транспорту з Набережного шосе на Боричів узвіз та з Боричевого узвозу на Набережне шосе, згідно зі схемою дорожнього руху на період виконання робіт до 25 травня 2013 р. Про це йдеться розпорядженні КМДА №1756 від 8 жовтня 2012 р.

Схема організації дорожнього руху на період виконання робіт буде погоджена з управлінням Державтоінспекції ГУ МВС України в Києві.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що тендер на реконструкцію транспортної розв'язки на Поштовій площі в Києві (генпідрядні роботи) виграла корпорація "Альтіс-Холдинг". Компанія проведе реконструкцію за 403 млн 563,7 тис. грн.

Відзначимо, оновлена ​​площа буде пішохідною, з прямим виходом на набережну Дніпра. Набережне шосе і вулиця Набережно-Хрещатицька будуть з'єднуватися транспортним тунелем. Збережеться рух по вулиці Боричів узвіз. Згідно з проектом, по тунелю буде організовано безперервне прямий рух.

Читайте також: Розв'язку на Поштовій площі зводитимуть з легких та міцних конструкцій, - "Київавтодор"

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся