Кожен третій підліток в Європі має надлишкову масу тіла, - ВОЗ

НовиниСуспільство    17.05.2017 - 19:42
Фото: директор Європейського регіонального бюро ВООЗ Сюзанна Якаб
Фото: директор Європейського регіонального бюро ВООЗ Сюзанна Якаб

Кількість дітей з ожирінням зростає також в Східній Європі

Новий звіт Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), представлений 17 травня в Португалії під час Європейського Конгресу з питань ожиріння, вказує на зростання числа підлітків, що страждають на ожиріння у багатьох країнах Європи. Про це повідомляє сайт Міністерства охорони здоров'я України.

"Незважаючи на постійні зусилля у боротьбі з проблемою дитячого ожиріння, за даними оцінок, кожен третій підліток в Європі, як і раніше, має надлишкову масу тіла або страждає на ожиріння. При цьому найвищі показники відзначаються в країнах Південної Європи і Середземномор'я. Особливе занепокоєння викликає той факт, що епідемія зростає в країнах Східної Європи, де показники традиційно були нижчими, - повідомила доктор Сюзанна Якаб, директор Європейського регіонального бюро ВООЗ.

Вона додала, що для припинення зростання дитячого ожиріння необхідно впроваджувати масштабні нормативно-правові заходи. Урядам країн необхідно докладати більше зусиль спрямованих на те, щоб розірвати цей згубний цикл, що переноситься з дитячого у підлітковий вік, а потім - у доросле життя.

Діти, які страждають на ожиріння, піддаються більшому ризику розвитку діабету 2-го типу, астми, порушень сну, проблем з опорно-руховим апаратом і серцево-судинних захворювань у майбутньому.

"Також необхідно вдосконалювати урбанізоване середовище таким чином, щоб фізична активність знову стала невід'ємною частиною повсякденного життя", - відзначають в повідомленні.

Нагадаємо, у ВОЗ заявили, що психічні розлади складають 12% хвороб в світі. Наразі в Україні відсутні національні стандарти охорони психічного здоров’я.
 

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top