ua en ru

Кожен міністр повинен бути готовим залишити свою посаду, - Шмигаль

Кожен міністр повинен бути готовим залишити свою посаду, - Шмигаль Фото: прем'єр-міністр України Денис Шмигаль (Віталій Носач, РБК-Україна)

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль оцінив ймовірність відставок в уряді. Він зазначив, що кожен міністр повинен бути абсолютно готовим залишити свою посаду в разі неефективної роботи.

Про це Шмигаль заявив у інтерв'ю РБК-Україна.

Прем'єр-міністр зазначив, що зараз в уряді немає вакансій, немає виконуючих обов'язки - "всі міністри на місцях".

"Це покладає певну відповідальність на кожного міністра, на уряд в цілому, на мене. Я завжди говорив і кажу: немає недоторканних урядів, міністрів і прем'єрів. Кожен повинен відповідати за результати своєї роботи і бути абсолютно готовим залишити свою посаду в разі неефективної або некоректної роботи", - говорить Шмигаль.

Він додав, що недоторканних немає і ротації в уряді можливі.

"Конкретних кандидатур на сьогодні у мене на розгляді немає. Але ми розуміємо, що є певна незадоволеність окремими міністрами у Верховній Раді, в комітетах... У разі необхідності прийняття кадрових рішень, такі рішення будуть прийматися", - зазначив Шмигаль.

Прем'єр зазначив, що питання про відставку міністра охорони здоров'я Максима Степанова - поки єдина точка напруги, яка існує по відношенню до міністрів.