Катастрофа під Смоленськом: записи "чорних скриньок" були сфальсифіковані

НовиниНадзвичайні події    16.09.2016 - 10:28
Фото: Антоні Мацеревич
Фото: Антоні Мацеревич
У Польщі заявили про нові записи у справі катастрофи під Смоленськом Аварія MH17: 5 країн обіцяє домогтися покарання винних у катастрофі

Експерти також встановили, що був прихований ряд важливих документів у справі

Експерти з підкомісії з розслідування катастрофи літака під Смоленськом, що сталася 10 квітня 2010 року, постановили, що записи " чорних скриньок" були сфальсифіковані. Про це повідомляє "Радіо Польща".

Зокрема, з польських реєстраторів був видалений відрізок, на місце якого був вставлений відрізок з російського реєстратора. У цьому відрізку містилася інформація про проблеми з двигуном, генераторами, коли лайнер пролітав на висоті 15 метрів.

Більш того, експерти встановили, що також був прихований ряд важливих документів у справі.

Нова команда, призначена главою Міністерства оборони Польщі Антонієм Мацеревичем, протягом півроку вивчала матеріали справи катастрофи.

"Не варто очікувати, що ця комісія представить імена винних. Її завдання полягає в іншому - вказати на ті фактори і події, які призвели до трагедії", - зазначив польський міністр.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що міністр оборони Антоні Мацеревич заявив, що незабаром будуть оприлюднені дані, що доводять причетність Росії до краху літака під Смоленськом у 2010 році з Лехом Качинським на борту.

Читайте в розділі

В Італії суд оштрафував українських моряків за контрабанду наркотиків

Пробки в Києві сягнули 9 балів

НАБУ завершило досудове розслідування щодо топ-менеджерів "Нафтогазу" і ОПЗ

On Top