Мурманський обласний суд відхилив скаргу адвокатів капітана судна Arctic Sunrise Пітера Вілкокса щодо взяття його під варту. Раніше у понеділок під арештом залишили активістів Greenpeace - аргентинку Камілу Еспесіале та італійця Крістіана Д'Алессандро, повідомляє BBC.
Минулого тижня Мурманський суд визнав законним арешт чотирьох росіян і двох громадян Великобританії із Arctic Sunrise.
Активісти Greenpeace спробували 18 вересня піднятися на нафтову платформу компанії "Газпром" для проведення акції проти видобування нафти в Арктиці.
Наступного дня російські прикордонники з вертольота висадилися на борт судна Arctic Sunrise і відбуксирували його до Мурманська, а активістів доставили на берег і помістили в ізолятори тимчасового утримання.
Усіх 30-ох людей звинувачують у піратстві.