Капітан "Дніпра" Ротань вибув на невизначений термін

Капітан "Дніпра" Ротань вибув на невизначений термін Фото: Руслан Ротань

Футболіст отримав травму гомілкостопа

Півзахисник "Дніпра" Рослань Ротань у півфінальному кубковому матчі проти "Шахтаря" отримав травму на самому початку другого тайму. Про це повідомляє Sport Arena.

Медична бригада Дніпра заборонила гравцеві продовжувати матч, і тому на 50 хвилині замість капітана вийшов Юрій Вакулко.

"Травма? Так іноді буває. Просто не до кінця залікував пошкодження", - прокоментував ситуацію Ротань.

Більш точна інформація щодо травми, так само як і про терміни відновлення гравця буде відома після первинного медичного обстеження.

Зазначимо, Руслан лише нещодавно відновився після розтягнення голеностопа, яке капітан Дніпра отримав близько двох тижнів тому.

В поточному сезоні Руслан Ротань провів за Дніпро 18 матчів у всіх турнірах, забивши п'ять голів і зробивши одну результативну передачу.

Нагадаємо, що в півфінальному матчі Кубка України донецький "Шахтар" у Харкові переграв "Дніпро" з рахунком 1:0.