Кандидат в нардепи зруйнував дорогу у програному окрузі
Кандидат в народні депутати, самовисуванець по 13 виборчому округу (Вінницька область) Петро Юрчишин помстився жителям села Рибчинці за те, що його не обрали в Раду. Кандидат наказав за допомогою грейдерів зруйнувати дорогу, яку він сам почав будувати перед виборами. Про це повідомляють очевидці в Facebook.
Юрчишин розпочав прокладати дорогу в селі Рибчинці під час своєї передвиборчої кампанії. Але коли дізнався, що пограв по округу, наказав знищити дорогу. "Тепер замість дороги у Рибчинцях - переоране поле", - пишуть очевидці з місця події.
Відзначимо, раніше "Опора" повідомляла, що Юрчишин подарував переможцям дитячого музичного фестивалю в місті Калинівка 10 музичних центрів.
Нагадаємо, в окрузі №13 переміг кандидат від "Батьківщини" Микола Катеринчук, який набрав 64,34% голосів виборців. Юрчишин заручився підтримкою лише 15,40% виборців.
Читайте також: Рада створила ТСК з розслідування обставин встановлення результатів виборів на проблемних округах