Канада, США і Західна Європа досягли ліміту по виробництву зернових культур, - експерт

Четвер 13 жовтня 2011 13:37

Канада, США і Західна Європа досягли ліміту по виробництву зернових культур. Таку думку в ході круглого столу озвучив виконавчий директор міжнародного фонду Блейзера, передає кореспондент РБК-Україна.
"Ми вважаємо, що ліміт практично досягнуто в Канаді, США та Західній Європі з точки зору врожайності. Вони досягли певного ліміту, вище якого їм буде стрибнути досить важко. Ми думаємо, що в нашому регіоні основними драйверами сільського господарства Україна, РФ і, можливо, Казахстан. Хоча можливості Казахстану більш обмежені порівняно з Україною", - заявив Устенко.
Він також зазначив, що серйозні перспективи для с/х в Індії і Китаю, але ряд об'єктивних причин, насамперед пов'язаних з якістю землі, з умовами ведення бізнесу і водними ресурсами в цьому регіоні, які перешкоджають активному розвитку сільського господарства.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся