Канада постачатиме до України свинину та яловичину

НовиниАПК    13.01.2016 - 21:33
Фото: Олексій Павленко
Фото: Олексій Павленко

Україна залишає за собою право на проведення вибіркових аудитів підприємств-імпортерів

Канадські виробники постачатимуть свою продукцію до України, зокрема підприємства постачатимуть до України свинину та яловичину. Про це повідомив міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко, передає прес-служба МінАП.

"За результатами проведеного фахівцями Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України аудиту канадських підприємств-виробників м'яса свинини та яловичини, у вересні 2015 року 15 підприємств отримали право постачати свою продукцію на територію України. В тому числі три підприємства по виробництву яловичини та 12 по виробництву свинини", - зазначив Павленко.

Як зазначається, Україна дозволила експорт свинини будь-якого канадського федерально-зареєстрованого підприємства, який відповідає критеріям сертифікації. Після успішної інспекції у вересні 2015 року кількість підприємств, які мають право експорту в Україну, досягла 27.

"Наразі триває процес узгодження та підписання двостороннього додатку до сертифікату, яким буде встановлено умови визнання еквівалентності систем контролю за безпечністю харчових продуктів в Канаді та Україні. Дана процедура надасть можливість канадській стороні сертифікувати свої підприємства для експорту м'яса свинини та яловичини до України без проведення українськими інспекторами аудиту кожного підприємства", - йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що Україна, відповідно до міжнародного законодавства, залишає за собою право на проведення вибіркових аудитів підприємств-імпортерів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що 10 українських виробників молока внесено до реєстру експортерів до ЄС.

On Top