У Кагарлицькій колонії виявлені численні порушення

У Кагарлицькій колонії виявлені численні порушення
Фото: прокуратура Киевской области (google.com.ua maps)

Були виявлені порушення прав засуджених

Прокуратура Київської області виявила численні порушення у Кагарлицькій виправній колонії номер 115. Про це повідомляє прес-служба відомства.

У прокуратурі зазначають, що під час перевірки у Кагарлицькій колонії виявлено порушення прав засуджених.

"Так, наявні факти допуску засуджених до роботи в їдальні установи без проходження ними необхідних медичних оглядів, незабезпечення засуджених належними умовами проживання, порушення в установі протипожежного та природоохоронного законодавства", - йдеться у повідомленні.

Також були виявлені випадки незаконного застосування до засуджених заходів стягнень, незабезпечення проведення із ними належної соціально-виховної роботи, а також порушення щодо вилучення у засуджених заборонених предметів - мобільних телефонів.

"Реагуючи на вказані правопорушення, місцевою прокуратурою внесено вказівку про усунення зазначених та інших виявлених за результатами перевірок порушень, які перебувають на розгляді", - йдеться у повідомленні.

Раніше уповноважений Верховної ради з прав людини Людмила Денісова звернеться до Міністерства юстиції України та Державної кримінально-виконавчої служби у зв'язку з порушеннями умов утримання засуджених у Бучанській виправній колонії №85.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся