ru ua

У Кабміні анонсували соцпакети з накопичувальними пенсіями

У Кабміні анонсували соцпакети з накопичувальними пенсіями Фото: прем'єр-міністр Денис Шмигаль (Віталій Носач, РБК-Україна)

З 2023 року в Україні почнуть вводити соціальні пакети з накопичувальними пенсіями для бюджетників. Прем'єр-міністр Денис Шмигаль розцінює це як перехід до повноцінної накопичувальної системи.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на виступ Шмигаля на засіданні робочої групи з питань запровадження обов'язкового накопичувального пенсійного забезпечення та розвитку недержавного пенсійного забезпечення, яке транслювалося в Youtube.

Як зазначив прем'єр, робоча груп повинна розробити на базі чинного законодавства рішення уряду про введення соціальних пакетів з накопичувальними пенсіями.

"Фактично це можуть бути ключові бюджетники, де ми можемо це випробувати. Це без зміни законодавства. Але, звичайно, наша мета - впровадження відповідних законів і повноцінне впровадження накопичувальної пенсії в Україні в цілому", - сказав він.

За його словами, досвід введення соціальних пакетів з накопичувальної пенсії буде поширений на соціальних працівників, вчителів і військових як елемент переходу до накопичувальної системи.