ua en ru

Кабмін виділив Мін'юсту 2,6 млн грн для здійснення обов'язкових платежів і внесків під час розгляду суперечки у міжнародному суді.

Кабмін України розпорядженням від 2 березня 2010 р. №357-р виділив Мін'юсту України 2,6 млн грн для здійснення обов'язкових реєстраційних та інших платежів і внесків під час розгляду суперечки у міжнародному суді. «З метою забезпечення належного і ефективного захисту прав та інтересів Міністерства транспорту та зв'язку і Державної служби автомобільних доріг під час розгляду спору в Міжнародному арбітражному суді Міжнародної торгової палати за позовом компанії Torno Global Contracting S.p.a. та компанії Beta Funding S.r.l. виділити Міністерству юстиції 2,6 млн грн для здійснення обов'язкових реєстраційних та інших платежів і внесків, а також оплати послуг юридичних радників», - йдеться у розпорядженні.

Кабмін наказав Міністерству юстиції затвердити у тижневий строк за погодженням з Міністерством економіки та Міністерством фінансів перелік заходів і витрат, пов'язаних із забезпеченням належного і ефективного захисту прав та інтересів Міністерства транспорту та зв'язку і Державної служби автомобільних доріг та подати в установленому порядку Мінекономіки, Мінфіну та Державному казначейству звіт про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням.