Кабмін затвердив план з реалізації концепції держсистеми профорієнтації населення.

Кабмін України затвердив план з реалізації концепції держсистеми профорієнтації населення на період до 2011 р. Про це йдеться у розпорядженні Кабміну України № 150-р від 27 січня 2010 р. "Вжити заходів до утворення консультативно-дорадчого органу з питань професійної орієнтації населення при Раді міністрів АР Крим, обласних, Київській та Севастопольській міських держадміністраціях із включенням до його складу представників організацій роботодавців та їх об'єднань, організацій профспілок та їх об'єднань, інших об'єднань громадян", - йдеться в плані.

Також Кабмін планує включати до територіальних програм зайнятості населення заходи щодо забезпечення розвитку системи професійної орієнтації населення; розвивати профільне навчання учнів старшої школи за технологічним напрямом з урахуванням наявних та перспективних потреб ринку праці; активізувати проведення профорієнтаційної роботи в установах виконання покарань Державної кримінально-виконавчої служби та навчальних закладах, створених з метою професійно-технічного та загальноосвітнього навчання засуджених, та ін.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся