Кабмін затвердив перенесення робочих днів у 2010 р.

Середа 18 листопада 2009 19:13

Кабінет міністрів України сьогодні своїм розпорядженням затвердив перенесення робочих днів у 2010 р. Про це повідомляє прес-служба Міністерства праці та соціальної політики. Згідно з ухваленим урядом рішенням, для працівників підприємств, установ і організацій, яким встановлено п'ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями у суботу та неділю, робочі дні у 2010 р. будуть перенесені з понеділка 4 січня - на суботу 16 січня; з вівторка 5 січня - на суботу 30 січня; з середи 6 січня - на суботу 13 лютого; з п'ятниці 8 січня - на суботу 27 лютого; з понеділка 23 серпня - на суботу 21 серпня.

За словами міністра праці та соціальної політики Людмили Денісової, таке перенесення робочих днів дасть можливість раціонально використати робочий час та створить більш сприятливі умови для святкування у 2010 р. 1 січня - Нового року, 7 січня - Різдва Христового та 24 серпня - Дня Незалежності України.

 

 

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся