Кабмін підтримав Держкомпідприємництва в створенні фондів кредитово-гарантійної підтримки.

Кабінет міністрів України постановив підтримати пропозицію Державного комітету з питань регуляторної політики та підприємництва щодо створення на базі Українського фонду підтримки підприємництва і регіональних фондів підтримки підприємництва фондів кредитно-гарантійної підтримки. Про це йдеться у розпорядженні уряду від 27 січня 2010 р.  № 68.

Міністерству фінансів, Міністерству економіки та Державному комітетові з питань регуляторної політики та підприємництва необхідно передбачити під час доопрацювання проекту закону України "Про Державний бюджет України на 2010 рік" і складання проектів державного бюджету України на наступні роки кошти для надання суб'єктам малого та середнього підприємництва кредитно-гарантійної підтримки в обсязі 0,15 відсотка дохідної частини державного бюджету, але не менш як 200 000 тис. грн для підтримки діяльності фондів кредитно-гарантійної підтримки і 100 000 тис. грн для кредитування проектів суб'єктів малого та середнього підприємництва.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся