ua en ru

Кабмін призначив Ю.Луценка в.о. міністра внутрішніх справ України, - джерело.

14:10 28.01.2010 Чт
1 мин

Кабінет міністрів України призначив Юрія Луценка в.о. міністра внутрішніх справ України. Про це РБК-Україна повідомило джерело в Кабміні. За словами джерела, для цього Кабмін ввів посаду першого заступника міністра внутрішніх справ.

Джерело нагадало, що міністра призначає парламент, а заступника міністра - Кабмін. "Тобто Луценко буде виконувати обов'язки міністра в статусі першого заступника", - сказав він.

Нагадаємо, сьогодні Верховна Рада України відправила Юрія Луценка у відставку з посади міністра внутрішніх справ. За проект постанови №6003 "Про звільнення міністра внутрішніх справ України Луценка Ю.В.", внесений на розгляд ВР першим віце-спікером, депутатом від Партії регіонів Олександром Лавриновичем, проголосував 231 депутат (ПР - 171, БЮТ - 1, НУ-НС - 11, КПУ - 27, Блок Литвина - 19, позафракційні - 2) з 398 зареєстрованих в залі.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: