Кабмін завтра планує затвердити фінплан "Енергоатому" на 2014 р

Вівторок 05 серпня 2014 15:03
Кабінет міністрів України на засіданні 6 серпня 2014 р. розгляне проект розпорядження "Про затвердження фінансового плану державного підприємства "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом" на 2014 рік.

Кабінет міністрів України на засіданні 6 серпня 2014 р. розгляне проект розпорядження "Про затвердження фінансового плану державного підприємства "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом" на 2014 рік. Про це йдеться у порядку денному завтрашнього засідання уряду, оприлюдненому на сайті Кабміну.

Доповідатиме з цього питання міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій Продан.

Крім того, Кабмін завтра планує затвердити фінансовий план Державного спеціалізованого підприємства "Укрспецторг" 2014 р., який представить міністр економічного розвитку і торгівлі Павло Шеремета.

Також Шеремета представить проект постанови "Про проведення оцінки соціально-економічного розвитку Автономної Республіки Крим, областей, мм. Києва та Севастополя", а також "Про внесення змін до порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки заходів з енергозбереження через механізм здешевлення кредитів".

Крім того, Кабмін розгляне проекти законів "Про Технічний регламент будинків, будівель, споруд, лінійних об'єктів інженерно-транспортної інфраструктури та будівельних виробів" та "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення державного управління і децентралізації повноважень у сфері містобудування та архітектурно-будівельного контролю". Доповідачем з обох питань буде віце-прем'єр-міністр, міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Володимир Гройсман.

Також уряд заслухає міністра соціальної політики Людмилу Денисову щодо призначення довічних державних іменних стипендій громадянам України, які зазнали переслідувань за правозахисну діяльність. Денисова представить проект постанови "Про соціальний захист осіб, які отримали тяжкі тілесні ушкодження під час участі у масових акціях громадського протесту, що відбулися у період з 21 листопада 2013 р. по 21 лютого 2014 р.".

Крім того, Кабмін планує розглянути проекти указів "Про призначення стипендій Президента України для видатних спортсменів та тренерів України з олімпійських видів спорту" та "Про призначення державних стипендій чемпіонам і призерам Олімпійських, Паралімпійських та Дефлімпійських ігор". Доповідатиме міністр молоді та спорту Дмитро Булатов.

Також уряд планує розглянути деякі кадрові питання.

Наприкінці засідання заплановане заслуховування інформації "Про результати роботи спільної інспекції з питань перевірки матеріально-технічного, медичного, грошового забезпечення, а також порядку проведення ротації учасників антитерористичної операції". Доповідатиме з цього питання міністр оборони України Валерій Гелетей, а також міністр соцполітики Людмила Денисова, міністр охорони здоров'я Олег Мусій, голова Держфінінспекції Микола Гордієнко і нардеп Олексій Кайда.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся