Кабмін заборонив "Будівельній компанії "Укрбуд" передавати будівлі і споруди в статутний капітал дочірніх підприємств

Понеділок 24 жовтня 2011 14:08

Кабінет міністрів України заборонив державному публічному акціонерному товариству "Будівельна компанія "Укрбуд" передавати будівлі та споруди підприємства до статутного капіталу його дочірніх підприємств і господарських товариств. Відповідна постанова №1058 "Про внесення змін до статуту державного публічного акціонерного товариства "Будівельна компанія "Укрбуд"" від 20 жовтня 2011 р., опублікована у віснику "Урядовий кур'єр".
Зокрема, Кабмін постановив внести до статуту державного публічного акціонерного товариства "Будівельна компанія "Укрбуд", затвердженого постановою Кабміну від 31 грудня 2004 р. №1793 "Питання державного публічного акціонерного товариства "Будівельна компанія "Укрбуд", зміни, згідно яких пункт 24 (компанія володіє, користується та розпоряджається майном на свій розсуд, вчиняє стосовно нього будь-які дії, що не суперечать законодавству, цьому статуту та меті діяльності компанії) доповнено реченням такого змісту: "Компанія не має право вносити до статутного (складеного) капіталу дочірніх підприємств і господарських товариств будівлі та споруди, що внесені до статутного капіталу компанії та пункт 59 (у разі прийняття рішення про внесення змін до цього статуту, наслідком яких є зміна найменування компанії, її організаційної форми чи форми власності, здійснюється заміна свідоцтва про державну реєстрацію Компанії відповідно до законодавства) викладається у такій редакції: "Зміни до цього статуту підлягають державній реєстрації відповідно до закону України: "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців".
Крім того, постановою передбачається повернення "Будівельною компанією "Укрбуд" на баланс товариства будівель та споруд, внесених товариством до статутного капіталу своїх дочірніх підприємств.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся