ru ua

Кабмін виділить по 118 тис. грн сім'ям загиблих під час масових акцій протесту

Кабінет міністрів України прийняв рішення про надання допомоги сім'ям загиблих під час масових акцій протесту у розмірі 100 мінімальних прожиткових мінімумів (приблизно 118 тис. грн).

Кабінет міністрів України прийняв рішення про надання допомоги сім'ям загиблих під час масових акцій протесту у розмірі 100 мінімальних прожиткових мінімумів (приблизно 118 тис. грн). Відповідне рішення було сьогодні ухвалене засіданні Кабінету міністрів, передає кореспондент РБК-Україна.

"Пропоную українському уряд прийняти рішення про невідкладну виплату стократного розміру від мінімального прожиткового мінімуму кожній родині загиблого. Це 104 родини. І прошу міністра фінансів забезпечити цю виплату", - заявив голова уряду Арсеній Яценюк.
Також з 1 квітня 2014 р. додатково буде нараховано по 5 тис. грн родичам, що були на утриманні в загиблого під час масових акцій протесту.

"Я також звертаюся до членів уряду з проханням підтримати пропозицію щодо встановлення з 1 квітня доплати у розмірі 5 тис грн. кожній дитині, кожній вдові, батькам, кожній родині, яка знаходилась на утриманні в загиблого чи померлого, і не важливо з якого боку - і з одного, і з іншого боку",- сказав Яценюк.