Кабмін виділив близько 88 млн гривень на відновлення мостів Донбасу

НовиниІнфраструктура    13.07.2016 - 15:18
Фото: уряд виділив близько 88 млн грн на мости Донбасу
Фото: уряд виділив близько 88 млн грн на мости Донбасу

Загальний бюджет фінансування відновлення об'єктів інфраструктури Донбасу збільшений до 105,5 млн гривень

Кабінет міністрів вніс зміни в перелік інвестиційних програм і проектів, які можуть реалізовуватися в 2016 році за рахунок Державного фонду регіонального розвитку, в частині відновлення об'єктів інфраструктури Донецької області, зруйнованих в ході проведення АТО. Про це повідомляє прес-служба Мінрегіонрозвитку.

Згідно з повідомленням, пропозицію про збільшення бюджету було внесено віце-прем'єр-міністром - міністром регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадієм Зубко в ході засідання уряду.


Зокрема, був схвалений додатковий перелік проектів по Донецькій області на загальну суму 105,5 млн гривень, з яких на відновлення мостів в області виділено близько 88 млн гривень.

"Так, понад 17 млн гривень направлено на будівництво мосту на автомобільній дорозі державного значення Красний Лиман - Артемівськ - Горлівка (км 28 + 044), понад 36 млн гривень - на капітальний ремонт мосту на автодорозі державного значення Красний Лиман - Артемівськ - Горлівка (км 12 + 488), понад 33 млн гривень - на будівництво мосту на автомобільній дорозі державного значення Київ - Харків - Довжанський (км 675 + 378), а також майже ,1,9 млн гривень - на реконструкцію автодорожнього металевого мосту через р Залізна Балка по вул. Залізниці, смт Новгородське м. Торецьке", - повідомив Геннадій Зубко.

Він також повідомив, що з урахуванням цього збільшення всього в регіони буде направлено 2,87 млрд гривень з ГФРР, що становить максимальний з необхідного обсяг коштів.

"Це майже 96% від всієї суми коштів ГФРР. На місцях вже ведеться активна робота, і кожна область у відповідності з поданим проектом, реалізує реконструкцію і будівництво доріг, розвиток соціальної інфраструктури тощо", - зазначив міністр.

Як повідомлялося, Рада виділила 10,2 млн гривень на Мінато.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Кабмін затвердив програму розвитку гідроенергетики до 2026 Розвідка повідомляє про обмеження доступу до українських сайтів на окупованому Донбасі
On Top