Рада виділила 10,2 млн гривень на МінАТО

НовиниПолітика    07.07.2016 - 11:48
Фото: глава МінАТО Вадим Черниш
Фото: глава МінАТО Вадим Черниш

Відповідний законопроект підтримали 272 нардепа

Верховна Рада України прийняла за основу і в цілому урядовий проект закону №4723 "Про внесення змін у додаток №3 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2016 рік". За документ проголосували 272 депутати ВРУ, передає кореспондент РБК-Україна.

Так, документом визначено бюджетні призначення новоствореному Міністерству з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб в сумі 10,2 млн гривень за рахунок скасування бюджетних призначень Державному агентству з питань відновлення Донбасу та Державній службі з питань Автономної Республіки Крим і міста Севастополя, які реорганізуються


Зокрема, Мінато буде виділено 10 196,4 тис. гривень, з них оплата праці становить 7 423,2 тисяч гривень, а оплата комунальних послуг та енергоносіїв - 380 тисяч гривень.

Це не передбачає залучення додаткових бюджетних коштів і не впливає на загальні показники видатків держбюджету, оскільки пропонується здійснити передачу бюджетних призначень загального фонду держбюджету в межах коштів, передбачених на функціонування органів виконавчої влади.

Нагадаємо, раніше парламент поширив амністію на учасників АТО в 2016 році.

On Top