Рада виділила 10,2 млн гривень на МінАТО

НовиниПолітика    07.07.2016 - 11:48
Фото: глава МінАТО Вадим Черниш
Фото: глава МінАТО Вадим Черниш
Рада визначила правовий статус Сил спеціальних операцій ЗСУ Рада гарантувала бійцям АТО додаткові пільги при працевлаштуванні

Відповідний законопроект підтримали 272 нардепа

Верховна Рада України прийняла за основу і в цілому урядовий проект закону №4723 "Про внесення змін у додаток №3 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2016 рік". За документ проголосували 272 депутати ВРУ, передає кореспондент РБК-Україна.

Так, документом визначено бюджетні призначення новоствореному Міністерству з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб в сумі 10,2 млн гривень за рахунок скасування бюджетних призначень Державному агентству з питань відновлення Донбасу та Державній службі з питань Автономної Республіки Крим і міста Севастополя, які реорганізуються


Зокрема, Мінато буде виділено 10 196,4 тис. гривень, з них оплата праці становить 7 423,2 тисяч гривень, а оплата комунальних послуг та енергоносіїв - 380 тисяч гривень.

Це не передбачає залучення додаткових бюджетних коштів і не впливає на загальні показники видатків держбюджету, оскільки пропонується здійснити передачу бюджетних призначень загального фонду держбюджету в межах коштів, передбачених на функціонування органів виконавчої влади.

Нагадаємо, раніше парламент поширив амністію на учасників АТО в 2016 році.

Читайте в розділі

Україна залишиться одним з фундаментальних пріоритетів НАТО, - Клімкін

Кабмін затвердив законопроект про зміни в закон України про працю

Найбільші радіостанції виконують норму українських пісень у 25%, - Кириленко

On Top