Кабмін виділив Держслужбі зайнятості службові приміщення загальною площею 2 434 кв. м

Кабінет міністрів України виділив Державній службі зайнятості службові приміщення загальною площею 2 434 кв. м. Текст відповідного розпорядження уряду від 11 липня 2013 р. № 514-р оприлюднений на сайті Кабміну.

"Погодитися з пропозицією Міністерства соціальної політики щодо розміщення Державної служби зайнятості у приміщеннях п'ятнадцятого, шістнадцятого, сімнадцятого, частини дев'ятнадцятого та частини двадцятого поверхів в адміністративному будинку по вул. Еспланадній, 8/10, у м. Києві загальною площею 2 434 кв. м", - йдеться в розпорядженні.

Крім того, Фонду державного майна України доручено забезпечити укладення із Державною службою зайнятості договору оренди приміщень, зазначених у розпорядженні, а також місць спільного користування на умовах, передбачених для бюджетних організацій, з відшкодуванням балансоутримувачеві фактичних витрат, пов'язаних з їх утриманням, а в неподільній частині - пропорційно розміру займаної підприємствами, організаціями загальної площі.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся