Кабмін вніс до ВР проект про підвищення штрафів за порушення пожежної безпеки

П'ятниця 27 квітня 2018 12:08
Кабмін вніс до ВР проект про підвищення штрафів за порушення пожежної безпеки
Фото: парламент (РБК-Україна)

Наразі текст законопроекту відсутній на сайті Ради

Уряд зареєстрував у Верховній раді законопроект №8327 "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності у сфері цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки". Про це свідчить інформація на сайті парламенту.

Відповідний проект закону було зареєстровано у Раді 26 квітня та передано на розгляд керівництва. А у п'ятницю документ вже направили на розгляд комітету.

Наразі текст проекту на сайті парламенту відсутній.

Нагадаємо, Міністерство внутрішніх справ України пропонує вдвічі збільшити розміри штрафів для підприємців за порушення у сфері цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки. Так, порушення вимог пожежної безпеки громадянами пропонують карати штрафом від 30 до 50 неоподатковуваних мінімумів, а посадових осіб та фізичних осіб-підприємців - штрафами від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів.

Наразі ж максимальний штраф, накладений на правопорушника, становить 170 гривень.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся