Кабмін вніс зміни до методики оцінки об'єктів оренди

Понеділок 08 серпня 2011 11:22

Кабінет міністрів України вніс зміни до методики оцінки об'єктів оренди, схваливши відповідну постанову №832 на засіданні уряду 3 серпня 2011 року, повідомляє прес-служба уряду.

Згідно документу внесення змін до методики оцінки об'єктів оренди забезпечить: проведення обов'язкової оцінки орендованого майна, якщо на момент продовження (поновлення) договору оренди остання оцінка об'єкта оренди була проведена більше, ніж три роки тому; обов'язкове проведення незалежної оцінки не тільки нерухомого, але і всього окремого індивідуально визначеного майна; удосконалення процедури проведення стандартизації оцінки нерухомого майна за погодженнями з органом, уповноваженим управляти цим майном.
За висновком департаменту фахової експертизи Секретаріату Кабінету міністрів України, прийняття проекту постанови "Про внесення змін до методики оцінки об'єктів оренди" дозволить забезпечити належний рівень проведення оцінки об'єкта оренди при продовженні договору оренди та окремого індивідуально визначеного майна.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся