Кабмін запроваджує заходи по стабілізації теплопостачальних та теплогенеруючих підприємств

НовиниЕнергетика    18.03.2015 - 20:24

Кабінет міністрів України впроваджує заходи щодо стабілізації фінансового стану теплопостачальних та теплогенеруючих підприємств. Про це повідомляє прес-служба секретаріату уряду.

"Уряд впроваджує заходи щодо стабілізації фінансового стану теплопостачальних та теплогенеруючих підприємств і забезпечення їх сталого функціонування, здійснення обов'язкових платежів по виплаті заробітної плати, сплати податків, розрахунків за електроенергію, погашення кредитних зобов'язань і т. д." - йдеться в повідомленні.

Як розповіли в Кабміні, на сьогоднішньому засіданні уряду було прийнято постанову, якою передбачено зміни в порядку розподілу коштів, що надходять на поточні рахунки зі спеціальним режимом використання для проведення розрахунків з гарантованим постачальником природного газу.

Цією постановою з порядку виключено положення про застосування коефіцієнта Рр - рівень розрахунків теплопостачальних та теплогенеруючих організацій за спожитий природний газ.

"Існування цього положення призводило до вилучення коштів суб'єктів господарювання за теплову енергію на рівні 100 %, що, відповідно, ставило під загрозу своєчасність виплати заробітної плати працівникам, сплати податків та інших обов'язкових платежів до бюджету, оплату електроенергії та технологічної води, виконання аварійно-відновлювальних робіт", - зазначили в прес-службі.

Нагадаємо, на початку липня 2014 р. Кабмін уповноважив "Ощадбанк" обслуговувати спецрахунки щодо оплати за постачання газу.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top