Кабмін збільшив витрати на лікування народних депутатів України на 5,3 млн грн

П'ятниця 14 жовтня 2011 18:32

Кабінет міністрів України в межах загального обсягу бюджетних призначень, визначених Державному управлінню справами на 2011 р. у загальному фонді державного бюджету, перерозподілив видатки в сумі 26 млн 348,1 тис. грн. Про це йдеться у відповідному розпорядженні № 940-р від 5 жовтня 2011 р.

Так, згідно з розпорядженням, Кабмін зменшив обсяг видатків за програмою "Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності Президента" на суму 15 млн 348,1 тис. грн та за програмою "Будівництво реабілітаційного центру на базі Державного підприємства "Санаторій "Конча -Заспа "на 11 тис. грн. І збільшив витрати обсяг видатків за програмами: "Фінансова підтримка санаторно-курортних закладів Державного управління справами" на 4,2 тис. грн., "Збереження природно-заповідного фонду в національних парках та забезпечення утримання резиденцій" на 6,8 тис. грн. , "Поліклінічне - амбулаторне обслуговування, діагностика та лікування народних депутатів України та керівного складу органів державної влади" на 5 млн348, 1 тис. і "Капітальний ремонт будівель Державного підприємства" Санаторій "Південний" на 10 тис. грн."

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся