Кабмін збільшив об'єм квотування на експорт пшениці з 0,5 до 1 млн т, а кукурудзи - з 2 до 3 млн т

Кабінет міністрів України продовжив квотування експорту зернових культур до 31 березня 2011 р. Про це йдеться у постанові Кабміну від 6 грудня 2010 р. № 1182, що була опублікована сьогодні.
Зокрема, даною постановою Кабмін доручив внести зміни до своєї постанови від 4 жовтня 2010 р. № 938 "Про встановлення обсягів квот на окремі види сільськогосподарської продукції, експорт якої підлягає ліцензуванню до 31 грудня 2010 p., і затвердження Порядку видачі ліцензії на експорт окремих видів сільськогосподарської продукції та розподілу квот".
Згідно змін, Камбін збільшив об'єм квотування на експорт пшениці з 0,5 до 1 млн т, а кукурудзи - з 2 до 3 млн т.
Згідно з оновленим порядку видачі ліцензій на експорт зернових, розподіл квот здійснюється на підставі заявки, поданої до Міністерства економічного розвитку і торгівлі суб'єктом господарської діяльності протягом 7 календарних днів замість 15 календарних днів після офіційного опублікування початку реєстрації заявок.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся