ru ua

Кабмін затвердив порядок проведення щорічної оцінки фізпідготовки громадян з 2017

Кабмін затвердив порядок проведення щорічної оцінки фізпідготовки громадян з 2017 Фото: Кабінет міністрів України

Оцінювання є обов'язковим для учнів, студентів, військових і силовиків

Кабінет міністрів України схвалив порядок проведення щорічної оцінки фізичної підготовленості громадян з 2017 року. Про це свідчить постанова №1045, опублікована на урядовому порталі.

Зокрема уряд доручив Міністерству молоді та спорту, Міністерству освіти і науки, Міністерству внутрішніх справ, Міністерству оборони, обласним, Київській міській державним адміністраціям забезпечити проведення щорічної оцінки фізпідготовки громадян з 2017 року.

Крім того, Кабмін зобов'язав відомства в 2016 році розробити тести і нормативи для проведення оцінки, крім того, щорічно до 1 грудня подавати Мінспорту, яке здійснює координацію проведення тестування, інформацію з оцінювання фізпідготовки громадян для її узагальнення та подання до 30 грудня уряду.

Підкреслюється, що дане оцінювання є безкоштовним, проводиться в травні і є обов'язковим для учнів, студентів, військовослужбовців і співробітників правоохоронних органів. При цьому добровільно проходити оцінювання можуть всі громадяни, іноземці та особи без громадянства.

Нагадаємо, глава парламентського комітету з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму Артур Палатний виступає проти ліквідації Міністерства молоді та спорту.