ua en ru

Кабмін затвердив порядок акумулювання с/г підприємствами сум ПДВ на спеціальних рахунках у банках

19:53 13.01.2011 Чт
1 мин

Кабінет міністрів України затвердив порядок акумулювання сільськогосподарськими підприємствами сум податку на додану вартість на спеціальних рахунках, відкритих у банках. Про це йдеться у постанові Кабміну від 12 січня 2011 р. № 11 р.
Зокрема, згідно порядку, сума податку на додану вартість, що акумулюється на спеціальному рахунку, не підлягає вилученню до державного бюджету і використовується сільськогосподарським підприємством відповідно до пункту 209.2 статті 209 Податкового кодексу, а починаючи з 1 січня 2018 р. перераховується на поточний рахунок сільськогосподарського підприємства.
У разі нецільового використання суми податку на додану вартість сільськогосподарське підприємство несе відповідальність відповідно до законодавства.
Контроль за дотриманням вимог цього порядку здійснюють органи державної податкової служби.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: