Кабмін затвердив офіційні джерела для цілей трансфертного ціноутворення

Кабінет Міністрів України (Кабмін) ухвалив 11 листопада информаційні бюлетені "Огляд цін українського та світового товарних ринків" та інформаційно-аналітичний продукт "Товарний монітор. Україна" видавництва ДП "Держзовнішінформ" у числі офіційних джерел інформації для цілей трансфертного ціноутворення. Про це йдеться у постановах "Про затвердження Переліку спеціалізованих комерційних видань для цілей трансфертного ціноутворення" № 865-р - редакція від 23 жовтня 2013 р. та "Про затвердження Переліку джерел інформації про ринкових цінах для цілей трансфертного ціноутворення" № 866-р - редакція від 23 жовтня 2013 р., повідомляє прес-служба Міністерства доходів і зборів України (Міндоходів).

До вищезазначеного переліку було включено інформаційний бюлетень "Огляд цін українського та світового товарних ринків" та інформаційно-аналітичний продукт "Товарний монітор. Україна", які видаються ДП "Держзовнішінформ".

Відповідно до підпункту 39.5.3.1 пункту 39.5 статті 39 Податкового кодексу, Міністерство з доходами і зборами і платники податків будуть використовувати зазначені видання для визначення ціни у контрольованих операціях (операції з трансфертного ціноутворення), а також, у відповідності з пунктом 39.4.13 для розрахунку ринкового діапазону цін (рентабельності) у зазначених операціях.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся