Кабмін затвердив новий порядок залучення громадськості до формування державної політики

Кабінет Міністрів України схвалив порядок проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики.

Як повідомив міністр юстиції Олександр Лавринович, відповідний проект урядової постанови був розроблений Міністерством юстиції та ухвалений 27 жовтня на засіданні уряду, повідомляє прес-служба Мін'юсту.

Міністр повідомив, що у ході розробки нової постанови Кабінету міністрів документ був доопрацьований з урахуванням пропозицій представників інститутів громадянського суспільства, висловлених ними під час консультацій 13 травня 2010 р.

Постановою Кабміну визначено основні вимоги до організації і проведення органами виконавчої влади консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики та впровадження демократичного порядку формування громадських рад при центральних і місцевих органах виконавчої влади.

Зокрема, постановою затверджено порядок проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, а також типове положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації.

Крім цього, міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським, районним, районним у мм. Києві та Севастополі державним адміністраціям доручається вжити заходів для проведення протягом трьох місяців з дня набрання чинності цією постановою установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для утворення громадських рад при центральних і місцевих органах виконавчої влади та забезпечити їх функціонування.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся