Кабмін затвердив надбавки соцслужащим

НовиниЕкономіка    09.11.2016 - 16:38
Фото: Кабмін повісил окладі соцпрацівникам
Фото: Кабмін повісил окладі соцпрацівникам

Сума не перевищує 50% окладу

Кабінет міністрів України затвердив підвищення зарплати працівникам соціальної сфери. Відповідну постанову було прийнято на сьогоднішньому засіданні Кабміну, передає Урядовий портал.

Проект було розроблено Мінсоцполітики у зв'язку із збільшенням кількості звернень громадян до структурних підрозділів з питань соціального захисту населення місцевих державних адміністрацій за призначенням житлових субсидій та інших видів соціальної допомоги.

У міністерстві пояснили, що до набрання чинності Закону України "Про державну службу" (1 травня 2016 року) працівникам структурних підрозділів з питань соціального захисту населення місцевих державних адміністрацій виплачувалася надбавка за особливий характер роботи у розмірі 50 відсотків посадового окладу відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 16 вересня 2015 № 732 "Деякі питання оплати праці працівників структурних підрозділів з питань соціального захисту населення місцевих державних адміністрацій та виконавчих органів міських і районних у містах рад".

На сьогодні постанова № 732 втратило чинність для працівників, розміри посадових окладів яких затверджені постановою Кабінету міністрів України від 6 квітня 2016 № 292 "Деякі питання оплати праці державних службовців в 2016 році" (пункт 89 Переліку актів Кабінету міністрів України, що втратили чинність, затвердженого постановою Кабінету міністрів України від 23 серпня 2016 № 521).

При цьому для посадових осіб місцевого самоврядування, які працюють у структурних підрозділах з питань соціального захисту населення виконавчих органів міських і районних у містах рад, постанова № 732 залишається чинним.

У той же час відповідно до Закону України "Про державну службу" для державних службовців органів виконавчої влади передбачено право на отримання стимулюючих виплат. Положення про застосування таких виплат затверджено постановою Кабінету міністрів України від 6 квітня 2016 № 289.

У зв'язку із зазначеним виникла необхідність цільового спрямування коштів на виплату стимулюючої виплати - надбавки за виконання особливо важливої роботи в гарантованому розмірі 50 відсотків посадового окладу працівникам структурних підрозділів з питань соціального захисту населення місцевих державних адміністрацій, які є державними службовцями, - зазначають у Мінсоцполітики .

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Кабмін має намір залучити безробітних до нарахування субсидій.

Кабмін має намір залучити безробітних до нарахування субсидій
Повний текст читайте тут: https://www.rbc.ua/rus/news/kabmin-nameren-privlech-bezrabotnyh-nachisleniyu-1478600422.html
On Top