ua en ru

Кабмін затвердив фінплан НАКу без підвищення ціни на газ для населення

Кабмін затвердив фінплан НАКу без підвищення ціни на газ для населення Фото: засідання Кабміну (kmu.gov.ua)

Кабмін не пішов на підвищення ціни на газ для населення

Кабінет міністрів України затвердив фінансовий план НАК "Нафтогаз України" без підвищення ціни на газ для населення. Відповідне рішення було прийнято в ході засідання уряду, передає кореспондент РБК-Україна.

Рішення було прийнято одноголосно.

"Є пропозиція НАК "Нафтогаз" спільно з МЕРТ, Міненерговугілля, Мінфіном скоригувати показники фінплану на 2017 рік в частині відповідно до діючих цін на 1 квітня 2017 року і подати на розгляд Кабміну", - заявив на засіданні уряду віце-прем'єр-міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів.

Відзначимо, з 1 квітня 2017 року згідно з покладеним на "Нафтогаз України" постановою уряду спеціальними зобов'язаннями, ціна на газ для населення, релігійних організацій та теплокомуненерго становить 4942 гривень за тисячу кубометрів. Така ціна повинна була діяти до 1 жовтня. Відповідно до фінплану НАКу на 2017 рік з 1 жовтня пропонувалося збільшити ціну на газ для побутових абонентів майже на 19% - до 5873 гривні за тисячу кубометрів.

Кабмін затвердив фінплан НАКу без підвищення ціни на газ для населення

Фото: Кабмін не погодив підвищення ціни на газ

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що ціна на газ для населення з жовтня може вирости майже на 19%: такі показники були спочатку закладені в фінансовому плані НАК "Нафтогаз України". Зазначалося, що з жовтня для населення і релігійних організацій газ міг подорожчати майже на 1 тис. гривень за тисячу кубометрів.