Уряд встановив критерії кредитування оборонних підприємств під держгарантії

НовиниЕкономіка    27.10.2016 - 11:42
Фото: Кабінет міністрів України
Фото: Кабінет міністрів України
Уряд буде домагатися реальних термінів арешту для незаконних лісорубів, - Гройсман Кабмін розгляне рішення про реімбурсацію ліків на наступному засіданні

Кабмін прийняв відповідну постанову

Кабінет міністрів України ухвалив постанову  “Деякі питання виконання програм, пов’язаних із підвищенням обороноздатності і безпеки держави” на своєму засіданні 26 жовтня. Про це повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку та торгівлі.

Згідно з документом, уряд визначив ключові умови отримання кредитів  під державні гарантії підприємствам, які виконуватимуть замовлення, пов’язані з підвищенням обороноздатності та безпеки держави.

Зокрема, підприємства під час укладання відповідних договорів та вибору банку-кредитора керуватимуться такими умовами: строк залучення фінансових ресурсів 36 місяців, а максимальна відсоткова ставка за користування кредитами не має перевищувати 19% річних. 

"Такі кроки Уряду нададуть поштовх до наповнення державних підприємств ОПК  кредитними ресурсами, які спрямовуватимуться на реалізацію перспективних проектів із виробництва озброєння та військової техніки, що в свою чергу прискорить задоволення потреб та переоснащення ЗСУ", - сказано в повідомленні.

Нагадаємо, Кабмін зменшив ставку оподаткування "Укроборонпрому".

Читайте в розділі

НБУ вводить в обіг пам'ятну монету, присвячену Дню Святого Миколая

Група DCH може залучити Rothschild&Co до створення міжнародного консорціуму для купівлі ОПЗ

S&P підтвердило рейтинг України на рівні "В-/B" зі стабільним прогнозом

On Top