Кабмін спростив процедури для вантажних суден в портах

Кабмін спростив процедури для вантажних суден в портах
Фото: прем'єр-міністр Арсеній Яценюк

Планується, що ініціатива збільшить пропускну здатність на 15-20%

Кабінет міністрів прийняв ряд постанов, спрямованих на спрощення процедур для вантажних суден в портах. Про це йдеться в повідомленні прес-служби уряду України.

"Відтепер у морських портах буде зменшено кількість процедур і задіяних в оформленні вантажних суден контролюючих органів. Впровадження затверджених Кабміном ініціатив Міністерства інфраструктури дозволить скоротити час перебування судна в порту, збільшити пропускну здатність портів на 15-20%, а також ліквідувати умови для корупційних схем, масштаби яких оцінюються в 3 млрд грн на рік", - йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що через 45 днів буде введена нова схема проходження вантажів в українських портах, яка буде відповідати європейським нормам. Термін оформлення транзитних вантажів становитиме одну годину, тоді як зараз ця процедура триває 10-15 годин, в деяких випадках - до декількох діб.

Нагадаємо, Кабмін планує провести експеримент щодо зниження портових зборів для транзитних вантажів на 50%.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся