ua en ru

Кабмін спростив порядок та умови надання держпідтримки при страхуванні сільгоспкультур

Кабінет міністрів України сьогодні, 9 жовтня 2013 р., ухвалив постанову "Про внесення змін до порядку та умов надання сільськогосподарським товаровиробникам державної підтримки у страхуванні сільськогосподарських культур шляхом здешевлення страхових платежів (премій)". Згідно з прийнятими змінами діючий механізм надання державної підтримки буде спрощено, повідомляє прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства.

Згідно з прийнятими змінами з порядку буле вилучено норми щодо необхідності надання страхувальниками страховику заявки на страхування сільськогосподарських культур з державною підтримкою.

Також вилучено норму щодо обов'язковості проведення засідань регіональних комісій не рідше, ніж два рази на місяць. Тепер вони проводитимуть засідання по мірі надходження заявок. Також у постанові визначено строки початку та закінчення прийому регіональними комісіями заявок та документів від сільськогосподарських товаровиробників для отримання ними права на часткову компенсацію страхового платежу.

Окрім цього, відтепер укладатимуться лише "стандартні" договори страхування, а до переліку страхових ризиків увійшов ризик пожежі.