Кабмін створив раду з питань протидії відмиванню доходів

НовиниПолітика    13.09.2016 - 17:45
Фото: Кабінет міністрів України
Фото: Кабінет міністрів України
Кабмін має намір монетизувати зекономлені субсидії Комітет ВР просить уряд погасити 4,2 млрд гривень заборгованості теплопостачальникам

До її складу увійшли представники всіх держорганів

Кабінет міністрів України створив раду з питань запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення. Про це свідчить відповідна постанова уряду №613.

Даним документом уряд також затвердив положення про таку раду та її посадовий склад. 

Так, до її складу увійшли представники всіх державних органів, у тому числі Національного антикорупційного бюро України, залучених до системи з питань запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення.

Крім цього, до роботи в складі ради включено представників саморегулюючих організацій, що пов'язані з роботою фінансових ринків, у тому числі незалежних асоціацій банків України. 

"Створення Ради є важливим елементом підготовки України до 5-го раунду оцінки системи протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення Комітетом експертів Ради Європи MONEYVAL, який заплановано на березень 2017 року", - зазначається в повідомленні прес-служби Кабміну.

Нагадаємо, співробітники Служби безпеки України викрили схему відмивання грошей через електронні гаманці в зоні проведення антитерористичної операції (АТО) на Донбасі.

Читайте в розділі

Білозір задекларувала дачу в Києві, квартири та кілька іномарок

Путін виступив проти відновлення авіаударів в Алеппо

Контактна група проведе відеоконференцію через обстріл Макіївки 29 жовтня

On Top