Кабмін утворив робочу групу зі стягнення дебіторської заборгованості перед "Нафтогазом"

Кабінет міністрів України утворив міжвідомчу робочу групу з питань стягнення дебіторської заборгованості із споживачів природного газу для покращення фінансового стану НАК "Нафтогаз України".

Кабінет міністрів України утворив міжвідомчу робочу групу з питань стягнення дебіторської заборгованості із споживачів природного газу для покращення фінансового стану НАК "Нафтогаз України". Про це йдеться у розпорядженні уряду № 786-р від 20 серпня 2014 р. 

Згідно з документом, дана робоча група утворена відповідно до листа про наміри уряду України і Національного банку до МВФ від 18 серпня 2014 р.

"Утворити міжвідомчу робочу групу з питань стягнення дебіторської заборгованості із споживачів природного газу та покращення фінансового стану Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України", - йдеться у документі.

Групу очолить міністр енергетики та вугільної промисловості Україні Юрій Продан. 

Також Кабмін доучив цій робочій групі до 1 вересня 2014 р. розробити план заходів із скорочення обсягу дебіторської заборгованості перед НАК "Нафтогаз України" за спожитий природний газ та затвердити помісячний план погашення заборгованості на вересень 2014 р. - грудень 2015 р. встановивши планові показники за групами споживачів.

Робоча група повинна щомісяця подавати Кабміну інформацію про результати своєї роботи. 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся