Кабмін утворив державний концерн "Укроборонпром"

НовиниЕкономіка    30.12.2010 - 19:46

Кабінет міністрів України утворив державний концерн "Укроборонпром". Про це йдеться в постанові Кабміну від 29 грудня 2010 р. № 1221.
Згідно документу, до концерну увійшли: Державна компанія з експорту та імпорту продукції і послуг військового та спеціального призначення "Укрспецекспорт", ДП "Укроборонсервіс", ДП "Спеціалізована зовнішньоторговельна фірма "Прогрес", державна госпрозрахункова зовнішньоторговельна та інвестиційна фірма "Укрінмаш", державне госпрозрахункове зовнішньоторговельне підприємство "Спецтехноекспорт", державне зовнішньоторговельне та інвестиційне підприємство "Промоборонекспорт", державне підприємство "Зовнішньоторговельна фірма "ТАСКО-експорт".
Міністерство економічного розвитку і торгівлі, "Укрспецекспорт" повинні у двомісячний строк разом з Міністерством оборони, Міністерством внутрішніх справ, Державним космічним агентством та Фондом державного майна узгодити перелік підприємств, які необхідно додатково включити до складу концерну; розробити та подати на розгляд Кабміну проект статуту; у тримісячний строк - забезпечити державну реєстрацію концерну та внести на розгляд Кабміну проект рішення про доповнення переліку державних підприємств, що входять до складу "Укроборонпрому".
Концерн розміститься за адресою: м. Київ, вул. Дегтярівська, 36.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top