Кабмін погодив зміни до методики оцінки майна

Кабмін погодив зміни до методики оцінки майна
Фото: Кабмін

Методику розробив Фонд держмайна

Кабінет міністрів України на своєму засіданні 28 жовтня 2015 р. прийняв постанову "Про внесення змін до Методики оцінки майна", розроблену Фондом державного майна, із зобов'язанням допрацювати впродовж тижня. Про це повідомляє прес-служба Фонду держмайна.

Так, пропонується внести наступні зміни: визначення процедури оцінки об'єктів приватизації, що належать до різних груп, для різних способів їх приватизації, з урахуванням особливостей продажу таких об'єктів; визначення порядку проведення оцінки об'єктів приватизації для цілей їх приватизації новими способами продажу (для конкурсу з відкритістю пропонування ціни за принципом аукціону, за методом зниження ціни, без оголошення ціни); визначення організаційних та методичних засад оцінки об'єктів незавершеного будівництва, у тому числі для цілей приватизації шляхом продажу під розбирання.

Також серед нововведень - визначення організаційних та методичних засад оцінки об'єктів приватизації разом з земельними ділянками, на яких такі об'єкти розташовані; визначення порядку оцінки майна, яке не було відображене у матеріалах інвентаризації під час приватизації (корпоратизації); щодо якого знято заборону на приватизацію; безпідставно виключене з переліку майна, що вноситься до статутного капіталу, під час приватизації (корпоратизації); яке отримане (придбане) підприємством у період між датою оцінки та датою його державної реєстрації як акціонерного товариства; визначення порядку оцінки та рецензування документів з оцінки об'єктів приватизації, яка проводиться для складання альтернативного плану приватизації.

Крім того, документом передбачається визначення процедури оцінки об'єктів приватизації, що повертаються в держвласність у разі розірвання або визнання недійсними договорів купівлі-продажу таких об'єктів, а також визначення особливостей оцінки розміру збитків для таких випадків; визначення особливостей оцінки об'єктів, що приватизуються відповідно до закону "Про особливості приватизації майна в агропромисловому комплексі"; визначення порядку та алгоритму розрахунку суми збільшення вартості власного капіталу за рахунок додаткового капіталу та прибутку з метою збільшення статутного капіталу.

Нагадаємо, Кабмін пропонує Верховній Раді звільнити від оподаткування митом продукцію оборонного призначення.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся