Кабмін сьогодні розгляне проект розпорядження про підписання мирової угоди з Vanco Prykerchenska

Кабінет міністрів України на своєму засіданні 9 лютого розгляне проект розпорядження про підписання мирової угоди між державою Україна та компанією Vanco Prykerchenska. Доповідати з цього питання буде міністр юстиції Олександр Лавринович. Про це йдеться у порядку денному засідання.
Згідно порядку денного, Кабмін розгляне проекти законів: про внесення змін до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні" та "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів"; про внесення змін до статті 19 закону України "Про Єдиний митний тариф".
Також уряд розгляне проекти постанов Кабміну: про встановлення мінімальних норм забезпечення населення твердим паливом і скрапленим газом та граничних показників їх вартості для надання у 2011 р. пільг і житлових субсидій за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам; щодо розвитку мережі зерноприймальних та зернопереробних підприємств; щодо ввезення на митну територію України енергозберігаючих матеріалів, обладнання, устаткування та комплектуючих; з питань діяльності державного акціонерного товариства "Будівельна компанія "Укрбуд"; про затвердження угоди (у формі обміну нотами) з урядом Республіки Болгарія про внесення змін до угоди про взаємні поїздки громадян.
Крім того, Кабмін розгляне проекти розпоряджень уряду: про розміщення Вищого адміністративного суду України та окружного адміністративного суду міста Києва; про внесення зміни до угоди з урядом Республіки Перу про військово-технічне співробітництво; про затвердження плану заходів щодо поліпшення умов оплати праці та соціального забезпечення медичних працівників.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся