Кабмін сьогодні розгляне зміни до Митного кодексу України

Середа 31 жовтня 2012 08:48

Кабінет міністрів України сьогодні, 31 жовтня, на своєму засіданні планує розглянути зміни до Митного кодексу України. Про це йдеться в порядку денному засідання уряду, який опубліковано на офіційному сайті Кабміну.

Крім того, буде розглянутий проект закону щодо внесення змін до порядку допуску та умови перебування підрозділів збройних сил інших держав на території України, та проекти урядових постанов: про внесення змін до порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи, та про зміни до порядку використання коштів, передбачених у держбюджеті для розселення та облаштування депортованих кримських татар та осіб інших національностей в Україні.

Також будуть розглянуті деякі питання виплати громадянам України компенсації втрат від знецінення грошових заощаджень.

Кабмін також розгляне проекти розпоряджень: щодо скасування рішення про надання державних гарантій за зовнішніми зобов'язаннями НАК "Нафтогаз України" (протокольне рішення); про внесення змін до плану реалізації концепції реформування системи державного управління автомобільними дорогами загального користування; про підписання додаткових угод між урядом України та ЄС до угоди про фінансування спільної операційної програми "Басейн Чорного моря 2007-2013 рр." та до договорів про фінансування спільних операційних програм "Угорщина - Словаччина - Румунія - Україна 2007 - 2013 рр.", "Польща - Білорусь - Україна 2007 - 2013 рр.", "Румунія - Україна - Республіка Молдова 2007 - 2013 рр.".

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся